27-02-2021


O KRIS-AUTO


Na rynku części samochodowych jesteśmy obecni już od 1992 roku. Zaczynaliśmy od niewielkiego sklepiku, obecnie mamy dwa punkty dystrybucyjne w Radzyniu Podlaskim i Lublinie.

Od 2009 roku jesteśmy członkiem Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar.

Większość naszej sprzedaży to części karoseryjne, oświetlenie, chłodnice oraz inne elementy przeznaczone do napraw powypadkowych.
Oferujemy także prawie pełen asortyment cześci eksploatacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych zarówno markowych producentów będących dostawcami do fabryk samochodów, jak również sprawdzone i gwarantowanej jakości zamienniki. Możemy także polecić asortyment którego nie ma w ofercie firmy Polcar ale którego jesteśmy fabrycznym dystrybutorem np; tłumiki firmy Izawit, dywaniki gumowe Rezaw-Plast i ewenement na rynku polskim - zaczepy do holowania wkręcane w przedni zderzak. Kilkanascie tysięcy pozycji mamy na stanie naszych magazynów, a kilkaset tysięcy innych możemy dostarczyc zwykle w terminie do 24 godzin.
Do firm z rejonu południowego Podlasia i Lublina towar dostarczamy bezpłatnie własnym transportem.

Z racji połozenia blisko wschodniej granicy specjalizujemy się także w eksporcie na Białoruś, Ukrainę i do republik nadbałtyckich

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kris-Auto Krzysztof Grochowski